Постинг
06.02.2012 08:00 -
ЧРД, ТЕДИ!
Автор: zabavnata
Категория: Лични дневници
Прочетен: 6110 Коментари: 38 Гласове:
Последна промяна: 07.02.2012 09:06
Прочетен: 6110 Коментари: 38 Гласове:
26
Последна промяна: 07.02.2012 09:06
Красива, умна и добра.
Очите пълни с надежда.
Родила съм си дъщеря.
Прекрасна е! Така изглежда.
Шестнадесет. Светът кипи.
Доволно, всеки ден - забава.
Е, хайде, щерко, порасни!
Отмяна ти бъди на мама.
Днес в кухнята сладкиш печеш,
а утре ще танцуваш с кънки.
Каквото мислиш - ще речеш,
а туй дори не прави спънки.
Очите - морска синева.
Обичам те, любима моя!
За теб написах днес стиха.
Расти щастлива! Моя воля.
Очите пълни с надежда.
Родила съм си дъщеря.
Прекрасна е! Така изглежда.
Шестнадесет. Светът кипи.
Доволно, всеки ден - забава.
Е, хайде, щерко, порасни!
Отмяна ти бъди на мама.
Днес в кухнята сладкиш печеш,
а утре ще танцуваш с кънки.
Каквото мислиш - ще речеш,
а туй дори не прави спънки.
Очите - морска синева.
Обичам те, любима моя!
За теб написах днес стиха.
Расти щастлива! Моя воля.
Иван Бунин... и неговите великолепни сти...
Загубена патка ли сте? Тест
ЗА НАС,КОИТО СМЕ НА 50...С УСМИВКА
Загубена патка ли сте? Тест
ЗА НАС,КОИТО СМЕ НА 50...С УСМИВКА
Честит рожден ден на дъщеря ти! Да е жива, здрава, радостна, щастлива!...
Светъл ден и успешна седмица! :)
цитирайСветъл ден и успешна седмица! :)
И преди 16 години беше пак същия студ. Тя е родена в първите часове на деня и изчака да мине полунощ, за да и честитя РД. Разбира се веднага ме сдъвка: "А къде ми е стихчето?".:))))))))))))
Като си дойде от училище ще си намери стихчето.
Светъл ден, Марине!
цитирайКато си дойде от училище ще си намери стихчето.
Светъл ден, Марине!
Много светлина и обич по пътя на твоето голямо момиче ,
щастливи преживявания , приятни емоции , радости и успехи ...
Хубав ден и прегръдки за двете от мен !
цитирайщастливи преживявания , приятни емоции , радости и успехи ...
Хубав ден и прегръдки за двете от мен !
Благодаря ти. Тя наистина е прекрасно дете. Хубаво е, че е много упорита и сама си налага режим на учене и забавления. Първите три песнички са част от музиката, която тя слуша и обича, а последната песничка е закачка от мен.
В първи клас приличаше на истински войник. Сутрин в 9 - плуване, в 11 - английски, от 13 - училище, а след училище ходеше на латиноамерикански танци. В 20 часа заспиваше като круша.:))))))))))
Сега иска да получи най-доброто образование и да работи в сферата на правосъдието.
Хубава седмица, Стела!:)
цитирайВ първи клас приличаше на истински войник. Сутрин в 9 - плуване, в 11 - английски, от 13 - училище, а след училище ходеше на латиноамерикански танци. В 20 часа заспиваше като круша.:))))))))))
Сега иска да получи най-доброто образование и да работи в сферата на правосъдието.
Хубава седмица, Стела!:)
;) ДА ти е живо и здраво слънчицето :))) Много късмет и пожелавам , а на теб да и се радваш дълги години ;))
цитирайЧестита 16-годишна радост, Ани :):):)
Пожелавам й смелост да мечтае и кураж - да сбъдне най-съкровените мечти за нея!
цитирайПожелавам й смелост да мечтае и кураж - да сбъдне най-съкровените мечти за нея!
Благодаря ти, Карамбол. И аз това искам! Незная в каква държава живеем, но наистина съм вбесена на МВР и обществото, че търпи и толерира деца да стават жертва на отвличания, трафик, наркотици, дори да бъдат убивани.
Белнейски, Мирослава... Колко още да търпим? Арестанти с белезници са самоубиват. Нещо тая държава е като Дивия Запад през 60-те.
Самата аз се превръщам в параноичка и се чуваме по незнам си колко пъти на ден. Да не ходи в парка, да не се качва в асансьор с непознати... На неприлични думи от страна на непознати да не се държи възпитано, а високо и ясно да крещи: "Простак! Къв си ти бе, че да ми говориш простотии?"
Бог да пази децата ни!
Успешна седмица!:)
цитирайБелнейски, Мирослава... Колко още да търпим? Арестанти с белезници са самоубиват. Нещо тая държава е като Дивия Запад през 60-те.
Самата аз се превръщам в параноичка и се чуваме по незнам си колко пъти на ден. Да не ходи в парка, да не се качва в асансьор с непознати... На неприлични думи от страна на непознати да не се държи възпитано, а високо и ясно да крещи: "Простак! Къв си ти бе, че да ми говориш простотии?"
Бог да пази децата ни!
Успешна седмица!:)
с твоето момиченце явно сме родени на една дата - астрални близнаци ни наричат! Да е здрава, много щастлива и много да те радва!Ееееех, аз бях на 16 преди 19 години, а днес.... 35.... :)
Весел празник във вашата къща и много усмивки в заледено-снежното!:)))
Ели
цитирайВесел празник във вашата къща и много усмивки в заледено-снежното!:)))
Ели
9.
hristo27 -
И да се повторя, и да се потретя - едва ...
06.02.2012 09:32
06.02.2012 09:32
И да се повторя, и да се потретя - едва ли има някакво значение?
Да ти е жива и здрава. И с много Късмет в живота!
цитирайДа ти е жива и здрава. И с много Късмет в живота!
Благодаря ти. Дано!
Успешна седмица ти желая!
цитирайУспешна седмица ти желая!
ЧРД и на теб, мило момиче!:)
Водолейче, а? Нищо не може да ви се откаже на вас. Влизате под кожата на всеки човек и го подкупвате с пърхане на миглички и пленителни усмивки. Знам ви аз!:))))))
Ако не стане по този начин се обиждате на света, а като ви гледа човек намусени му късате сърцето. Голяма напаст! Няма спасение от вас!:))))))))
Да отпразнуваш подобаващо тези диамантени 35!:)
Целувки!
цитирайВодолейче, а? Нищо не може да ви се откаже на вас. Влизате под кожата на всеки човек и го подкупвате с пърхане на миглички и пленителни усмивки. Знам ви аз!:))))))
Ако не стане по този начин се обиждате на света, а като ви гледа човек намусени му късате сърцето. Голяма напаст! Няма спасение от вас!:))))))))
Да отпразнуваш подобаващо тези диамантени 35!:)
Целувки!
Дано! Всъщност като се роди първите и орисници бяха двама млади лекари, които твърдяха, че е много красива. Казах им аз, че това го казват за всяко бебе...:)))))))
Да видиш сега какви тревоги имам с тази нейна хубост!
Да ми е жива и здрава, с много късмет в живота! Това искам и аз. Благодаря ти.
Хубава седмица, Христо!:)
цитирайДа видиш сега какви тревоги имам с тази нейна хубост!
Да ми е жива и здрава, с много късмет в живота! Това искам и аз. Благодаря ти.
Хубава седмица, Христо!:)
Честит рожден ден на дъщеря ти!
Да е жива и здрава и много късмет ви желая на цялото семейство.
цитирайДа е жива и здрава и много късмет ви желая на цялото семейство.
Благодаря ти. Като най-малка ни върти всички на пръста си. Дядо и не дава дори да и се скарам. "Детето, та детето....!"
Успешна седмица за теб!:)
цитирайУспешна седмица за теб!:)
Първо,искам да ти честитя на теб празника...защото,той е първо твой-а после на детенце.От мен-изпращам топли прегръдки и на двечките; спожелания за здраве,сбъднати мечти,училищни и професионални успехи и...много,много обич и благоденствие.Сърдечен поздрав от мен.
цитирайЩастливи да сте,Ани!Двете!И всеки около вас!Безкрайно да се радвате една друга!Всеки ден!
цитирайБлагодаря ти. От сутринта следя новините: бедстващи райони, наводнени села, дерайлирал влак... Това е лошо, много лошо! Най-важното е да бъдем живи и здрави, по-добри и човечни. Другото е излишна суета...
Светъл ден и успешна, нова седмица!:)
цитирайСветъл ден и успешна, нова седмица!:)
Благодаря ти. Станах в 6, за да и приготвя закуска и чай, че в 7 без 15 излиза за училище. Направих и две филийки, но времето напредна, та едната остана за Тери-кучето.:) Да, щастливи са, тези покрай нас.:)))))))))))))))))
Да не ти казвам как се караме коя да седне пред компютъра!:))))))))
Най-хубавите ни моменти са сред природата, но и там имаме предпочитания: аз обичам планини с реки и водопади, а тя - морета, палми...
Бъди щастлив и ти, Ванка!:)
Хубава седмица!!!
цитирайДа не ти казвам как се караме коя да седне пред компютъра!:))))))))
Най-хубавите ни моменти са сред природата, но и там имаме предпочитания: аз обичам планини с реки и водопади, а тя - морета, палми...
Бъди щастлив и ти, Ванка!:)
Хубава седмица!!!
Честит рожден ден на Теди! Здраве, щастие и любов на твоето момиче, а на теб безкрайни радости, внуци и правнуци!:) От сърце желая успехи на Теди, добри приятели и светли мечти и да бъде много обичана! Весел празник!:)
цитирайЗдравей, Наде! Благодаря ти за добрите пожелания. Дано! За това, че е всеобща любимка изобщо не се съмнявай!
Последната и пакост е от преди няколко дни.:))))) Жената на лавката в училище казала пред нейна съученичка, че не обича жълти стотинки. Мойта като най-умна накарала децата да тръскат от джобовете "ситнежи" на по една и две и така платили четири чая, нарочно. На мен даже ми стана неудобно, обаче тя твърди, че никой няма право да дели децата на бедни и на богати. Всъщност така е защитила едно дете с по-скромни възможности по нейн си начин. Такава пакостница е, че... Винаги ще защити по-слабите и уязвими, а на всичкото отгоре не мога да я надприказвам като започне да оборва възраженията ми, че е попрекалила.
Хубав ден, Наде!:)
цитирайПоследната и пакост е от преди няколко дни.:))))) Жената на лавката в училище казала пред нейна съученичка, че не обича жълти стотинки. Мойта като най-умна накарала децата да тръскат от джобовете "ситнежи" на по една и две и така платили четири чая, нарочно. На мен даже ми стана неудобно, обаче тя твърди, че никой няма право да дели децата на бедни и на богати. Всъщност така е защитила едно дете с по-скромни възможности по нейн си начин. Такава пакостница е, че... Винаги ще защити по-слабите и уязвими, а на всичкото отгоре не мога да я надприказвам като започне да оборва възраженията ми, че е попрекалила.
Хубав ден, Наде!:)
Да, бъде до Амина!
Много радост, успехи с по- силните и вяра , че Доброто е по- силно от Злото- макар и по-малобройно!
Хубав ден!
цитирайМного радост, успехи с по- силните и вяра , че Доброто е по- силно от Злото- макар и по-малобройно!
Хубав ден!
22.
daan -
:) neka raste golema i umna kako mama
06.02.2012 14:53
06.02.2012 14:53
hehheheh
takvae kako sto ja opisa:)
opasna bese koga mi pisese
pozdravi ja od men i cestitaj i rodendenot
neka ti e tebe cesti mamo za tvojot udel v seto toa:))
цитирайtakvae kako sto ja opisa:)
opasna bese koga mi pisese
pozdravi ja od men i cestitaj i rodendenot
neka ti e tebe cesti mamo za tvojot udel v seto toa:))
Страхотно ми е хлапето! Днес като е отишла на училище е настанала небивала еуфория. Много я обичат децата.:))))))))
Днес са се почерпили с бонбони, а партито ще бъде в събота, за да дивеят на воля.
цитирайДнес са се почерпили с бонбони, а партито ще бъде в събота, за да дивеят на воля.
Много мило, че се отби.:)
Благодаря за пожеланията.
Светъл ден и успешна седмица!:)
цитирайБлагодаря за пожеланията.
Светъл ден и успешна седмица!:)
Здравей, мила Ани!
Честит празник на твоето слънчице, и на теб !
Много здраве и късмет, усмивки , вяра и сбъднати мечти!
Хубава празнична вечер ,за всички вас!:)))
цитирайЧестит празник на твоето слънчице, и на теб !
Много здраве и късмет, усмивки , вяра и сбъднати мечти!
Хубава празнична вечер ,за всички вас!:)))
да ти е живо и здраво съкровището, много късмет да има в този живот, да те радва. Целувки от мен!
цитирайБлагодаря ти, миличка. Вече се сбъдват!:)
цитирайБлагодаря ти, Майче! Хубава вечер!:)
цитирайДа сте здрави,а ти да се гордееш и фуклявчиш със "СЕСТРА" ти!:)))
цитирайНали? Ама хич не сте скромни с мойта щерка!:))) Тя може да се гледа денонощно в огледалото и да си повтаря колко е красива. Аз пък обичам да я дразня, за да не си вири много, много нослето.
Виж, каква изнудвачка е! Докато не и написах стихче не миряса.
Ти си страхотен приятел! Благодаря ти, че уважи рождения ни ден!:)
Хубава седмица за теб!
цитирайВиж, каква изнудвачка е! Докато не и написах стихче не миряса.
Ти си страхотен приятел! Благодаря ти, че уважи рождения ни ден!:)
Хубава седмица за теб!
Честит рожден ден, на дъщеря ти!
Любов и хармония , щастие и здраве, за двете ви!
цитирайЛюбов и хармония , щастие и здраве, за двете ви!
Благодаря ти, миличка. Дано!
Пожелавам и на теб здраве, късмет и успех във всяко начинание!:)
Лека вечер!
цитирайПожелавам и на теб здраве, късмет и успех във всяко начинание!:)
Лека вечер!
Каква хубава възраст ! :))))
цитирайБлагодаря. Да, хубава...:))
Хубав ден!
цитирайХубав ден!
Да ти е жива и здрава Теди, и да изпълва сърцето ти със щастие :))))))
цитирайБлагодаря ти. Много си я обичам, това е.:))
Хубав ден!
от мен
цитирайХубав ден!
от мен
е жива и здрава! Дано да осъществи мечтите си и да е щастлива! /аз малко на патерици:)/
цитирайТочно на време.:))))))
Партито с нейните приятели е насрочено за събота, а там ще има ледени пързалки, ресторант... За пързалката си дадох парите на халост. То и без друго се пързаляме по улиците.:)))
Благодаря от нейно име за чудесните пожелания!
цитирайПартито с нейните приятели е насрочено за събота, а там ще има ледени пързалки, ресторант... За пързалката си дадох парите на халост. То и без друго се пързаляме по улиците.:)))
Благодаря от нейно име за чудесните пожелания!
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
За този блог

Гласове: 16874